Premix liquid Dark Horse 20ml

Premix liquid Dark Horse 20ml

20ml takiego koncentratu jest w 30ml butelce

Oferta hurtowa, kupujesz prosto od producenta

Sprzedaż tylko dla zarejestrowanych podmiotów z aktywnym numerem NIP i przyznanym statusem odbiorcy hurtowego. Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć ceny i składać zamówienia.
Smak premixu Dark Horse
Marka:
Opis

Premix liquid Dark Horse 20ml

Premix gotowy liquid (bez nikotyny) o wyższym stężeniu aromatu, który możemy rozrobić z bazą nikotynową. 

Kupujesz 20ml takiego koncentratu w 30ml butelce. Do tego dolewasz 10ml bazy o stężeniu 3 razy większym niż docelowe.

Aby uzyskać gotowy liquid, wystarczy dolać butelkę 10 ml bazy.
Zaleca się użycie bazy o 3 razy większej mocy, niż oczekiwana, końcowa moc liquidu.
Po dodaniu 10ml bazy 3mg/ml uzyskujemy moc liquidu 1mg/ml.
Po dodaniu 10ml bazy 6mg/ml uzyskujemy moc liquidu 2mg/ml.
Po dodaniu 10ml bazy 9mg/ml uzyskujemy moc liquidu 3mg/ml.
Po dodaniu 10ml bazy 12mg/ml uzyskujemy moc liquidu 4mg/ml.
Po dodaniu 10ml bazy 18mg/ml uzyskujemy moc liquidu 6mg/ml.

Smaki:

  • USA TOBACCO (łagodny smak popularnej marki)
  • DESERT TOBACCO (orientalny smak popularnych marki)
  • VIRGINIA TOBACCO (słodkawy popularny tytoń)
  • RED TBACCO (wytrawny tytoń papierosowy LM)
  • CHERRY TOBACCO (tytoń wiśniowy)
  • VANILIA TOBACCO (tytoń vaniliowy)
  • NUGAT TOBACCO ( tytoń orzechowy)

USA TOBACCO – Łagodny, delikatny a zarazem wyraźny smak amerykańskiego tytoniu, nawiązujący do najlepiej sprzedającej się marki na świecie. Tajemnica smaku tkwi w połączeniu trzech gatunków tytoniu: Oriental, Burley, oraz Virginia. Jest to klasyk, bez dodatkowej aromatyzacji, o wyczuwalnym lekko słodkawym posmaku z nutką pieprzową w tle. Nie nudzi się, a chmurka daje lekkie i przyjemne doznania. Idealny do codziennego vapowania.

DESERT TOBACCO (Camel) - Bardzo popularny aromatyczny tytoń. Na początku poczujesz lekko zauważalną, słodkawą nutkę czerwonej papryki. Idealny do codziennego palenia, wzorowany na tradycyjnych "Camelach", z obecnością tytoniu tureckiego, którego charakterystyczną cechą jest słodkawy, ziołowo-pikantny smak. Jeżeli uważasz, że inne smaki tytoniowe zawiodły, spróbuj Desert Tobacco, który wiernie oddaje charakter papierosów. Delikatna chmurka i przyjemne odczucia w gardle mają świeży zapach tradycyjnych "Cameli''.

VIRGINIA TOBACCO - Wyrazisty mocny smak wilgotnego tytoniu, dający gęstą chmurkę. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym brakuje zdecydowanego, głębokiego, nastrojowego tytoniu. Optymalny do ciągłego vapowania. Bardzo dobry na późne wieczory. Wspaniale wyważony, nie nudzi się. 

RED TOBACCO(LM) - Świetny smak nawiązujący do popularnej marki papierosów. Tradycyjny i wyraźny liquid tytoniowy z subtelnym gorzkawym posmakiem. Poczujesz również bardzo delikatną nutkę suszonego sianka.

CHERRY TOBACCO - Delikatny smak wiśni pestkowej połączony z wytrawnym tytoniem Virginia. Nie za słodki, niczym popołudniowy deser. Vapując poczujesz łagodny, niewygórowany smak wiśni, tworzący gęstą i przyjemną chmurkę.

VANILIA TOBACCO – Delikatny smak tytoniowy ze słodką nutą wanilii daje bogatą kompozycję. Jeden z lepszych słodkawo-tytoniowych liquidów. Jest niepowtarzalny. Według wielu No.1 wśród smaków tytoniowych z kroplą słodyczy. Idealny na poranek przy kawie.

NUGAT TOBACCO - Wytrawny smak tytoniu z delikatnym posmakiem orzechów w tle. Wybierany przez rasowych palaczy, którzy wolą słodszą odmianę do codziennego vapowania.

Szczegóły produktu
Opinie o produkcie
Brak opinii o produkcie.
Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu