Pody

Sprzedaż tylko dla zarejestrowanych podmiotów z aktywnym numerem NIP i przyznanym statusem odbiorcy hurtowego. Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć ceny i składać zamówienia.
Filtruj według

Elektroniczne papierosy, znane również jako e-papierosy, e-fajki czy waporyzatory,pody, to nowoczesne rozwiązanie dla osób, które chcą rzucić palenie lub zmniejszyć ilość wdychanego dymu tytoniowego. Są one wyposażone w specjalny układ zwany atomizerem, kartridżem, lub clearomizerem, który zawiera e-liquid z różnymi smakami i różnymi stężeniem nikotyny, takie jak mentol, truskawka, czekolada, a także w wersji beznikotynowej. E-papierosy takie jak pody działają na bazie baterii, która po naładowaniu pozwala na wiele godzin użytkowania. Dodatkow podyze wzgledu na swoje niewielki rozmiary stanowia doskonaly sprzet dla osob czesto podruzujacych lub tych którzy chca miec elektroniczny papieros łatwy do przenoszenia np w kieszeni.

Wybór odpowiedniego elektronicznego papierosa  takiego jak pod może być trudny, ze względu na dużą ilość dostępnych na rynku modeli i producentów. Jedną z ważnych kwestii jest cena, jednak nie powinna ona być jedynym kryterium przy wyborze e-papierosa typu pod. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na jakość i trwałość urządzenia, a także na jego funkcjonalność oraz wygodę użytkowania.

Jeśli chodzi o cenę, istnieją różne modele e-papierosów typu pod, od tych tańszych, przeznaczonych dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z e-papierosami typu pod, po droższe, bardziej zaawansowane modele, które mogą oferować więcej funkcji i lepszą jakość działania.
Wśród popularnych i cenowo przystępnych marek, które oferują dobrej jakości elektroniczne papierosy są : Joyetech, Aspire, Vaporesso, Innokin, Eleaf, Smoktech.

Warto także zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, takie jak możliwość regulacji mocy i temperatury, różne tryby pracy czy wyświetlacz LCD.

Dostępne w naszej hurtowni pody to najwyższej jakości produkty, które zapewniają elastyczność i pełną kontrolę nad e-paleniem. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór podów o różnych pojemnościach, mocach i designach w najniższych cenach dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą podów na stronie intersmokerhurt.pl.

Menu