Bazy nikotynowe

Sprzedaż tylko dla zarejestrowanych podmiotów z aktywnym numerem NIP i przyznanym statusem odbiorcy hurtowego. Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć ceny i składać zamówienia.
Filtruj według

Baza nikotynowa to kategoria produktów dostępnych w sklepie internetowym intersmokerhurt.pl, dedykowana dla osób, które chcą rzucić palenie lub zmniejszyć ilość wdychanego dymu tytoniowego. W tej kategorii znajdują się trzy rodzaje produktów: shoty nikotynowe, tabletki nikotynowe oraz epapierosy z wykorzystaniem tych produktów.

Shoty nikotynowe to małe, pojedyncze dawki nikotyny, które można kupić w różnych smakach. Są one przeznaczone do uzupełniania poziomu nikotyny w e-liquidach używanych w e papierosach. Shoty te są bardzo wygodne i proste w użyciu, a także pozwalają na precyzyjne dostosowanie poziomu nikotyny do indywidualnych potrzeb.

Tabletki nikotynowe to alternatywny sposób dostarczania do e-liquidu poprzez dodanie rozpuszczalnej tabletki nikotynowej tz tabshot. u.

Wszystkie te produkty z kategorii bazanikotynowej dostępne są na intersmokerhurt.pl i pozwalają na redukcję ilości wdychanego dymu tytoniowego, jednocześnie dostarczając nikotyny w sposób bezpieczny i zgodny z indywidualnymi potrzebami.

Menu