Longfille

Sprzedaż tylko dla zarejestrowanych podmiotów z aktywnym numerem NIP i przyznanym statusem odbiorcy hurtowego. Zaloguj się lub zarejestruj aby zobaczyć ceny i składać zamówienia.
Filtruj według

Longfill do e-papierosów to specjalny rodzaj e-płynu, który jest przeznaczony do stosowania w elektronicznych papierosach.  Atomizery wt ego typu e papierosach  są wyposażone w dużą pojemność, dzięki czemu użytkownik nie musi często dokonywać uzupełniania e-płynu. Longfill jest sprzedawany w dużych pojemnikach i należy uzupełnic go shotem z nikotyna oraz płynem bazowym , co pozwala na własnoręczne napełnienie atomizera.

W sklepie internetowym intersmokerhurt.pl dostępny jest szeroki wybór longfill o różnych smakach . Dostępne smaki to między innymi owoce, warzywa, dymne smaki, deserowe, mentolowe i wiele innych.

Longfill oferowany przez intersmokerhurt.pl jest wykonany z najwyższej jakości składników, co zapewnia bezpieczeństwo i trwałość e-płynu. Oprócz tego posiadamy longfilli o różnych proporcjach PG/VG, dzięki czemu każdy użytkownik może dobrać odpowiedni dla siebie.

Jeśli chodzi o cenę longfill, to jest ona bardzo atrakcyjna, przy jednoczesnej zachowaniu wysokiej jakości produktu.

Zakup longfill w sklepie intersmokerhurt.pl to gwarancja wysokiej jakości produktu i konkurencyjnych cen.

Menu